Kontaktní informace
Diana Navrátilová
Pančava 190, Otnice, 683 54

OD Centrum,
7. patro MALAXAR masáže
Kobližná 24, Brno
-> ukázat na mapě

Líčím i v Praze a okolí
a v okolí Znojma ;)

Tel.: 773 930 513
E-mail: kosmetika-diana@seznam.cz

Otevírací doba
Dle objednávky

Facebook
FB: Kosmetika Diana

Služby

Svým zákaznicím chci poskytovat maximální a kompletní péči. Jsem přesvědčena, že návštěva kosmetického salonu musí ženě poskytnout záruku kvality.

KOSMETIKA

 

Základem péče o ženskou krásu je péče o pleť. Pracuji s českou dermokosmetikou Syncare a Bio kosmetikou Anubis. 

Zároveň jsem zastáncem toho, že nezbytnou součástí kvalitní péče o pleť je kromě návštěvy odborníka především každodenní domácí péče. Pro tento účel nabízím svým zákaznicím i prodej výrobků, tak aby zaručoval tu správnou péči pro konkrétní požadavky právě jejich pleti.

 

 • kosmetické ošetření dle typu pleti/ čištění pleti
 • kosmetické masáže včetně mikromasáže očního okolí
 • barvení řas, obočí a úprava obočí
 • aplikace vhodného séra pro Vaši pleť
 • maska dle typu pleti
 • epilace (všech částí těla . včetně intimních částí)
 • líčení pro každou příležitost (denní, večerní, svatební, fotomake-up)

Naučte se správně odličovat a čistit pleť! Je to základ!

 

Čištění pleti je naprostý základ v péči o pleť. Pokud pokožka není správně vyčištěná, póry jsou ucpané a není možné, aby se aktivní látky z kosmetických přípravků dostaly hlouběji do pleti. Můžete používat ten nejlepší

a nejúčinnější krém, ale bez správného čištění vám to nebude nic platné. Pokud pleť čistíte vodou a mýdlem, nemá další péče v podobě krémů ani smysl. Voda pleť díky obsahu chlóru vysuší. Na pleti se pak tvoří např. suché šupinky a má tendenci se více mastit.

 

Pleť čistíme 2x denně - ráno a večer.

 


Večerní čištění má dvě fáze:

V první řadě pleť vyčistíme nejprve Dvoufázovou odličovací emulzí  nebo  mlékem dle typu pleti. Tímto přípravkem odstraníme nečistoty rozpustné v tucích, tedy například nečistoty z ovzduší jako jsou smog, zplodiny z aut, ale odstraníme tak třeba i právě make-up a řasenku. Pleť čistíme tak dlouho, dokud poslední tampónek není úplně čistý.

Tím ale večerní čištění nekončí, ve druhé fázi je třeba dočistitonikem. To odstraní nečistoty rozpustné ve vodě.

Tedy hlavně pot. Pleť zároveň hydratuje a osvěží. Nelekejte se, že tampónek může být opět znečistěný. Je to tím, že odstraňujeme jiný typ nečistot. Nyní můžeme nanést noční krém.

 

Ráno:

Při ranním čištění používáme pouze tonikum. A proč? Pleť se přes noc příliš neznečistí, tím pádem bychom ji zbytečně odmastili a navíc se přes noc na pleti vytvořil kvalitní ochranný kožní film. Použijeme tedy pouze tonikum, které pleť opět očistí od potu a pleť hydratuje a osvěží. Pleť je nyní připravena na aplikaci denního krému. 

Dvoufázové čištění po ránu bychom zvolili pouze v případě, že se jedná o mastnou pleť.


Na závěr ještě upozornění.

Pleť bychom vždy měli čistit pouze přípravky, které jsou určeny pro daný typ pleti a její aktuální stav. Jinými přípravky čistíme suchou a citlivou pleť, jiné jsou vhodné pro ošetření mastné pleti, jiné volíme pro aknózní a problematickou pleť. Vždy je třeba vyvážená kombinace těchto přípravků.

 

 

Podle čeho vybíráme zda-li tonikum nebo pleťová voda?

Pleťová voda narozdíl od tonika obsahuje alkohol. Je tedy vhodná spíš pro pleť mastnější nebo smíšenou. Tonikum žádný alkohol neobsahuje. Mezi těmito výrobky volíme tedy podle typu pleti. Pleťová voda je tedy není příliš vhodná pro suchou a ciltivou pleť, kdy pleť by byla ještě více vysušována.

 

Podívejte se na instruktážní video...

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=p0hBKoYCV4c

90 minutové kosmetické ošetření botolutoxinovými ampulkami bez injekce

Chcete se zbavit vrásek a bojíte se botoxu? Zkuste šetrnou metodu odstranění vrásek botulotoxinovými ampulkami bez injekce.

Co Vás při našem ošetření čeká?

 • Důkladné odlíčení pleti oxygenovou pěnou
 • Kvalitní ruční čištění pórů, odstranění černých teček
 • Úprava obočí
 • Zapracování BOTOLUTOXINOVÝCH AMPULEK do pleti kosmetickou masáží s mikromasáží očního okolí
 • Kolagenová maska na dekolt, krk a obličej pro podtržení výsledného efektu
 • Na závěr omlazující krém 

A jak vlastně ampulky působí?

Pokožka a tvář je denně vystavená podvědomé i vědomé mimice. Mračení, smích i běžná komunikace vede k počáteční tvorbě tzv. výrazových čar, které se prohlubují a časem přejdou do viditelných vrásek. Invazivní ošetření vrásek pomocí injekčního ošetření botoxem je nejen dočasným řešením, ale pro mnohé z nás stresovým a nepříjemným zákrokem, proto společnost Temperance nabízí nové kosmetické ošetření, které díky aktivnímu séru se 100% rostlinným extraktem Acmella Olearece Brede Magane viditelně redukuje a vypíná ochablé partie tváře. Nové patentované složení tohoto jedinečného výrobku je klinicky testované a příznivé účinky jsou ověřené a zdokumentované. Pleť je po aplikaci séra jemnější, hladší, pevnější, podkožní vrásky jsou vyplněné a viditelné vrásky zredukované. Při pravidelné péči o pleť je účinek dlouhodobý a viditelný.

 • Bezbolestná aplikace – žádné jehly apod.
 • Důkladné kosmetické čištění pleti oxygenovou pěnou
 • Aplikace botolutoxinové ampulky
 • Výživná maska s kyselinou hyaluronovou
 • Omlazující krém

https://www.email.cz/download/i/l_6xiIQMre_90Fq5BBOdrLTBK6pQVikVQj-eEEg9n9S4t-fGiGUBgWU4bwLxRPsOTFCHGjo/Botox-Training.jpg

Prodlužování a zhušťování řas

Nabízím i prodlužování řas  kvalitími MINK řasami - velice podobné vlasním řasám. Výrobky jsou schválené Státním zdravotním ústavem v Praze, tudíž jsou zdravotně nezávadné.

Je několik tyů lepení řas

a) řasa na řasu

b) 2D-5D řasy NANO, aplikují se na slabé krátké a poškozne řasy

c) objemové řasy

Řasy jsou aplikované řasa na řasu. Na jedno oko se lepí až 100 řas (dle hustoty vašich řas). Technika se provádí s pomocí speciálního hypoalergenního lepidla, které je černé, tudíž aplikace není patrná a takto prodloužené řasy jsou k nerozeznání od přírodních. Díky jejich lehkosti nezatěžují přírodní řasu a tat tak brzy nevypadne. Na výběr je široké spektrum šířek, délek a zatočení řas pro přirozené i glamour řasy. Nabízím i třpytivé řasy. Řasy jsou odolné vůči vodě, sanování a solárku a jsou vhodné k dennímu nošení. Už žádné líčení a rozmazávání řasenky!

NEHTY

 • modeláž nehtů gelem/akrylem
 • manikúra (suchá/mokrá)
 • masáž rukou
 • lakování/zdobení na vlastní nehty
 • parafínový vosk na ruce
  • Parafín je speciální vosk, obsahující minerály, obohacený o vitamín E - prohřívá a vypíná pokožku, zvyšuje její prokrvení, zrychluje metabolismus. Kůže pak může otevřenými póry účinněji absorbovat hydratační a vyživující složky kosmetických přípravků. Parafínové zábaly jsou procedurou, která kombinuje zdravotní a estetické účinky. Pravidelnými parafínovými zábaly rukou se docílí nejen zpevnění nehtů, krásně jemné hedvábné pokožky, ale dojde i k uvolnění drobných kloubů a zápěstí.
 • P-Shine (japonská manikúra)
  • Tato procedura podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Požívané přípravky se nanášejí na nehet speciální leštičkou a zalešťují se. Na nehtu se vytvoří lesklá ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci. Všechny suroviny jsou založeny pouze na přírodní bázi a obsahují včelí vosk, mateří kašičku, křemičitou hlinku (těží se v japonském moři), bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.

 

Krása Vašich rukou vyjadřuje vaši osobnost, náladu a odhaluje, co máte rádi. To vše se odráží na estetické stránce nehtů, které mohou být jednoduché, přirozeně krásné, decentní, extravagantní nebo zdobené vašimi oblíbenými barvami. Možností je spousta a většina žen ráda zvolí pokaždé jiný vzor. Ať už se rozhodnete pro klasiku v podobě francie nebo složité vzory, buďte si jistá, že možnosti výběru zdobení Vám nabízím ve velkém rozsahu. Fantazii se hranice nekladou, inspirujte se v galerii, nebo si zvolte vlastní vzor. Všechny prvky zdobení nehtů se dají spolu kombinovat a každý vzor je možné udělat v různých barevných provedeních. Většina zdobení je vhodná jak pro umělé, tak i přirozené nehty, jen se místo gelů použijí laky. Na důležité události jako jsou plesy nebo svatby, si pro Vás ráda udělám čas a vyzdobím Vaše nehtíky slavnostním zdobením. Neváhejte stáhnout si vzor dle vašich představ z internetu, přinést fotografii, nebo si ho nakreslit. Vše záleží jen na Vás!

 

Většina žen upřednostňuje klasiku v podobě bílé francie. Je to hezké, elegantní a nic se tím nepokazí. Špička však nemusí být jenom bílá, můžete si vybrat barevný gel z aktuální nabídky, nebo nehty oživit třpytky. Dají se aplikovat více či méně intenzivní, nebo kombinovat dvě barvy, které přecházejí jedna v druhou. Francie krásně vynikne taky na přirozených nehtech.

 

FRANCOUZSKÁ MANIKURA

Většina žen upřednostňuje klasiku v podobě bílé francie. Je to hezké, elegantní a nic se tím nepokazí. Špička však nemusí být jenom bílá, můžete si vybrat barevný gel z aktuální nabídky, nebo nehty oživit třpytky. Dají se aplikovat více či méně intenzivní, nebo kombinovat dvě barvy, které přecházejí jedna v druhou. Francie krásně vynikne taky na přirozených nehtech.

 

KRESLENÍ LAKEM

Francie, barevný podklad nebo přirozené nehty se dají hezky oživit nejrůznějšími motivy nakreslenými pomocí zdobících laků. Výběr barvy je pouze na Vás. Můžete si zvolit jednoduché linky nebo složité kvítky. Vzory mohou být doplněné třpytkami, nebo kamínky.

GEL LAKY- PERMANENTNÍ LAKOVÁNÍ

Nabízím Vám revoluční novinku – permanentní gel-laky, které se vytvrzují v UV lampě a zaručeně vydrží hezké až tři týdny. Nejsou to gely a přece jsou stejně odolné. Gel-laky jsou speciální dlouhotrvající laky na přírodní nehty. Proti klasickým lakům mají několik výhod, a to zejména trvanlivost, odolnost vůči poškození povrchu a na konec nezabarvují nehty.

 

 

Dále Vám pak nabízím široký výběr barevných laků vhodných jako podklad a také laků vhodných pro kreslení motivů.

 

RAZÍTKA

Razítka představují velmi rychlé a snadné zdobení nehtů pro ty z Vás, které nemáte čas a přeci si chcete dopřát hezké zdobení. Tato metoda je velmi rychlá a zajistí Vám dokonalý vzor stejný na každém prstu. Jediná nevýhoda je, že se vzor nedá aplikovat zrcadlově na druhou ruku.

 

KAMÍNKY, FIMO, SUŠENÉ KVĚTINY

Mám pro Vás připravených spoustu doplňku, které lze aplikovat na francii, nakreslený vzor nebo jen tak samotné. Vybrat si můžete z kamínků různých tvarů a barev. Nádherné jsou sušené kytičky, ke kterým se už nic nemusí přidávat, nebo se skvěle hodí ke špičce ze třpytek. Kromě kamínků si můžete vybrat i mezi fimo zdobením ve tvaru kytiček, motýlků, ovoce atd. Mnoho zákaznic se bojí dát si tyto ozdoby, aby jim netrčely na povrchu nehtů a nezatrhávaly oblečení. Tohle ovšem platí jenom pro aplikaci na přírodní nehty, kde tyto ozdoby nedoporučuji. V tomto případě ozdoby spíše překážejí. V případě modeláže však nemusíte mít žádné pochybnosti, všechny ozdoby se vmodelují do gelu ještě pod hlavní vrstvu gelu. Proto netrčí a vydrží.